Експерти Київської школи державного управління ім. С. Нижного на цьому тижні працюють на території Опішнянської територіальної громади з питань розробки Стратегії економічного розвитку

21 Липня

👨‍🏫Експерти Київської школи державного управління ім. С. Нижного на цьому тижні працюють на території Опішнянської територіальної громади, щоб визначити очікування, бачення та принципові позиції щодо економічного розвитку громади на найближчі 5 років.

💼Метою візиту є зустрічі з представниками малого і середнього бізнесу, місцевої влади, освітньої сфери та небайдужими жителями. Серед завдань експертів були: огляд території громади, зустріч з керівниками організацій і власниками ключових підприємств та установ.

🧐Основними напрямами аналізу є економіка, фінанси, агропромисловий сектор, туризм, гуманітарний блок, інфраструктура та просторовий розвиток.
Експерти – Сергій Підмогильний (туристична складова), Микола Скиба (соціальні трансформації), Віктор Нестеренко (аграрна складова) – заглиблювалися у питання розвитку громади разом з її активними жителями, що проживають на її території.

💬«Основне завдання нашої команди експертів – врахувати наявні проблеми, особливості і потенціал Опішнянської громади та кожного її мешканця, підвищити економічну спроможність, привабливість та успішність цієї території, сформувати ключові проєкти для створення дієвої стратегії економічного розвитку Опішнянської громади до 2025 року» – підкреслила під час свого виступу керівник проєкту «Ефективна громада» КШДУ ім. С. Нижного Диана Баринова

✔️ Далі буде!