Зустріч Спільноти випускників у театрі

25 Січня

🎭 Першу зустріч Спільноти випускників у новому році ми присвятили мистецтву – відвідали виставу “Вишневий сад” у театрі “Актор”. Ніхто з нас, читаючи п’єси Чехова, не уявляв собі такого втілення історії в життя. Це яскраво, соковито, пристрасно та неймовірно атмосферно. Що й казати – вистава проходить в театрі вже не вперше, але й досі збирає повну залу глядачів.

☕️ Після вистави випускники КШДУ ім. С. Нижного мали можливість поспілкуватися із режисером Слава Жыла та виконавцем головної ролі Віталій Ажнов у неформальній обстановці. Багато говорили про творчий пошук, вплив мистецтва на соціум, втілення мрій та нестандартні підходи до класики. Так, режисер Слава Жила розповів присутнім, чому “Вишневий сад” в його уяві саме такий – ексцентричний і епатажний:

💬 “Творча команда працювала над виставою пів року. Щось в ній – погляд режисера, щось – імпровізація та творчість акторів. Ми прагнули розкрити стару історію через призму сучасності, щоби бути ближчими до глядача. Кожен робить свої висновки, і це круто – що ми не нав’язуємо однозначної розв’язки, а даємо кожному завершити історію у власній уяві”.

✨ Рік лише розпочався, і попереду багато цікавого. Дякуємо, що ви з нами!