Нова епоха державного управління

24 Лютого

23 лютого 2022 року о 18.00 у приміщенні концертного залу STEREO PLAZA відбулося святкування Дня заснування Київської школи державного управління імені Сергія Нижного!

У цей день школі виповнився один рік! За цей час команда навчального закладу змогла побудувати серйозну структуру, яка взмозі конкурувати з кращими навчальними закладами України! КШДУ ім. С. Нижного займається організцією унікальних курсів, де студенти отримують знання і переймають досвід держуправління, спілкуючись із політиками, урядовцями, бізнесменами та представниками громадських організацій. Цей освітній проєкт має важливу стратегічну мету – сформувати професійну патріотичну проукраїнську політичну еліту в Україні.
Захід відкрився виступом радника міністра внутрішніх справ України Антона Геращенка.

«Сьогодні хотілося б поговорити про реалізовані здобутки та нові плани нашої школи, але через небезпечну ситуацію, що розгортається навколо нашої держави, мушу почати з іншого», – почав пан Антон.
«Так, ситуація складна, у нас багато проблем, але зараз українська державність отримала другий шанс. Люди, присутні сьогодні в залі, мають реальний шанс змінити країну на краще. Ви володієте тими якостями, яких не вистачає державному апарату. Сьогодні, в першу річницю КШДУ ім. С. Нижного, я переконаний – саме ви зміните цю країну!» – підсумував спікер.


На святкуванні засновники та члени команди повідомили, що вдалося зробити за минулий рік, та зробили анонс грандіозних планів і проєктів, які команда КШДУ буде реалізовувати у майбутньому.
Керівник Київської школи державного управління імені Сергія Нижного Ростислав Смірнов розповів про роботу за минулий рік: «Наш навчальний заклад можна сміливо назвати одним із найкращих в Україні. Наші проєкти, такі як: «Школа Міністрів», «Політика як професія», «Помічник- консультант», «Ефективна громада» та «Сінгапурська школа державного управління» – стали справжньою сенсацією та освітнім проривом у сфері державного управління».
«Проте, колеги, я хочу сказати, що наші основні здобутки та перемоги ще попереду. Адже ми працюємо заради майбутнього нашого народу та нашої країни!» – додав виступаючий.
Пан Ростислав заявив і про створення нових освітніх проєктів у рамках КШДУ ім. С. Нижного, які повинні зробити школу знаною не лише в Україні, а й за її межами.
Серед нових проєктів школи були заявлені, зокрема, «Школа журналістики»; створення справжнього кадрового хабу, завдяки якому найвищі органи державної влади за потреби зможуть вибирати собі вже підготовлені та навчені кадри; відкриття мережі осередків школи у регіонах; розширення міжнародного напряму за рахунок налагодження зв’язків із закордонними університетами, залучення для лекцій найвідоміших у світі науковців, бізнесменів та політиків. Також відбулося оголошення про створення «Великого щорічного форуму», де представники найвищого рангу з усього світу будуть обговорювати важливі та актуальні проблеми і шукати шляхи їх вирішення.

Всі присутні на заході мали змогу подивитися прем’єрний показ документального фільму видатного режисера-документаліста Михайла Бно-Айріяна про Сергія Нижного, Людину з великої літери, ім’ям якої була названа школа. Перед показом пан Михайло розповів про зйомки фільму, про самого Сергія, якого режисер знав та поважав. У документальному фільмі йдеться про життя Сергія, його здобутки, ідеї та, головне, прагнення змінити нашу країну на краще, зібрані спогади багатьох людей – близьких, друзів, колег.
Закінчився захід спільним виконанням національного гімну. Всі присутні на святкуванні тримали у руках державні прапори, як символ відданості та підтримки нашої України.