Експерти Київської школи державного управління ім. Сергія Нижного продовжують роботу над Стратегіями економічного розвитку.

4 Серпня

Цього разу виїздна зустріч відбулася у Боярській територіальній громаді, де місцева влада разом з активними жителями мають амбітні плани сучасної трансформації території та покращення життя у громаді.

👨‍👩‍👦‍👦Місцеві жителі розповіли про свої бачення, неочікувані рішення та нові ідеї, які можуть допомогти у розбудові громади. Усі думки та пропозиції були вислухані нашими експертами, які проаналізували все сказане і дали свою оцінку, а також запропонувати дієві шляхи для втілення цих планів у життя.

🤝Метою поїздки було проведення робочих зустрічей з міським головою, керівниками структурних підрозділів та організацій громади, фокус групи , які складалась із представників місцевого бізнесу і підприємців. Це дало змогу зрозуміти основні проблеми Боярської ТГ, наприклад, як-от про обмеженість територій під забудову нового сучасного житла. Також робоча група дізналась від представників громади про їх бажання створити умови для збільшення кількості туристів, що відвідують громаду.

🔍Під час огляду території експертам показали новостворені сучасні спортивні майданчики та зони відпочинку. Експерти відвідали школи, комунальні установи, торгівельні центри та старі забудови, які можна оновити та використати для реалізації ідей розвитку ТГ.

🏆Першочерговими завданнями для робочої групи були: врахування проблем, особливостей та потенціалу розвитку місцевої громади, пошук шляхів для підвищення її успішності та привабливості, а також формування ключових проєктів для створенні дієвої Стратегії економічного розвитку Боярської громади до 2025 року.