До команди Київської школи державного управління ім. С. Нижного приєднався Пьотр Кульпа

18 Березня

До команди Київської школи державного управління ім. С. Нижного приєднався Пьотр Кульпа – керівник міжнародного напрямку, юрист, викладач, член уряду Польщі, заступник держ.секретаря Польщі з більш ніж 10-річним досвідом аудиту.  Магістр ділового адміністрування. 

Пьотр має понад 20 років роботи в галузі реформування державного управління, що впливає на міжнародну та національну політику. Топ-менеджер з питань громадських справ та керівник інституційних змін. 

Має понад 10 років професійного досвіду в аудиті системи охорони здоров’я Польщі. Більше 15-річного досвіду в управлінні широким спектром міжнародних та національних проектів у галузі інституціональних реформ. Володіє глибокими знаннями в контексті українського державного управління, брав участь у розробці нового закону про державну службу України. Проводив реалізацію численних заходів щодо розбудови спроможності відповідних українських установ, які займаються проблемами Росії. 

Керівник команди польських проектів в Україні на тему «Посилення спроможності щодо управління ризиками для державної служби України» та «Посилення спроможності звітності у державних фінансах». Протягом багатьох років брав участь у процесі розробки політики ЄС, а також реалізації в галузі економіки, фінансів, ринку праці, охорони здоров’я та державного управління. 

Маючи трирічний досвід роботи в парламенті, він розуміє законодавчий процес з різних точок зору. 

Має понад 5 років досвіду роботи на найвищій посаді генерального директора у польській державній службі, керуючи понад 200 державних службовців та відповідаючи за: найм, навчання, оцінку, підвищення державних службовців.

Має досвід роботи в якості міжнародного консультанта – працював у Соціально-економічному комітеті ООН, Раді Європи, ВООЗ. З 2018 року працював експертом GIZ у проектах PMF Ukraine.