12 Жовтня

Два суспільно важливих проекти отримають фінансування від Спільноти випускників КШДУ ім. С. Нижного!

Грантова програма Спільноти випускників Київської школи державного управління імені Сергія Нижного приносить перші результати. З-поміж 11 проектів, поданих на розгляд спеціальної комісії, два отримають фінансування зі спеціального грантового фонду. Подані заявки протягом місяця вивчали одразу 10 експертів різних галузей.

За всебічної підтримки Спільноти випускників КШДУ ім. С. Нижного у Білій церкві запрацює “Благодійний стаканчик”. В рамках проекту авторства Олени Шевченко, з кожного горнятка кави, реалізованого у закладах-партнерах, буде перераховано 1 гривню у спеціальний фонд. Всі зібрані кошти розподідятимуться відкритим голосуванням на соціально важливі ініціативи.

Другий важливий проект, який підтримала Грантова комісія Спільноти випускників – цикл 8 документальних фільмів “Життя, віддане за Україну”. Опікується проектом Олег Турій. Мета – зібрати, увіковічнити та поширити інформацію про українських Героїв, а також вшанувати їхню пам’ять.

Гарна новина для всіх, хто шукає фінансування для своїх ідей та ініціатив. У цьогорічному грантовому фонді залишилось понад 600 тисяч гривень, які Спільнота випускників готова розподілити між найкращими проектами. Прийом заявок триває до 15 листопада. Подати заявку на участь може лише член Спільноти випускників. Успіхів!

Проекти приймаються на e-mail: spilnota@kspa.com.ua