Інтерв’ю Пьотра Кульпи для Цензор.нет

24 Червня

Пьотр Кульпа про “Школу міністрів” в інтерв’ю для Цензор.нет: “Я знав Сергія Нижного, людину, яка благо держави ставила як реальний азимут свого життя. І тепер з групою людей, які з ним дружили, ми вирішили зробити курс під назвою “Школа міністрів”. В рамках цього курсу ми хочемо показати прості речі, яких навчають на метаінстітуційному рівні. Вивчити основні механізми, які допомагають просуватися. Хочемо, щоб люди відчули себе суб’єктами в рамках тих умов, в яких працюють міністри; щоб зустрілися зі справжніми, українськими та іноземними, міністрами і політиками. Хочемо, щоб вони отримали доступ до багатьох джерел знань. Плюс до цього я попросив своїх колег, щоб вони підготували лекції про успіхи і невдачі різних модернізаційних проектів.

Кожен з учасників приходить із проектом реформи в Україні. І, якщо цей проект схвалений, робимо так, що за час курсу учасник працює над розвитком своєї ідеї з різнобічною критикою ззовні.

Ми розраховуємо, що під час курсу слухачі ознайомляться з основами метаінстітуціоналізму – навчаться виявляти інституційні помилки організаційних систем, розроблять проекти своїх реформ, які буде легко впровадити на практиці і які, в разі конституційної реформи, приведуть до прогресу.

Вірю, що ці знання будуть формувати учасників курсу і як особистостей, і як спільноту. А Український Інститут Майбутнього зможе підтвердити своє лідерство, як провідний “think tank” країни”

Більше про грунтовні недоліки української системи держуправління та шляхи вирішення існуючих проблем можна прочитати за посиланням 👉https://censor.net/ua/resonance/3272966/eksministr_pratsi_polschi_potr_kulpa_horoshi_derjavni_systemy_vmiyut_poyednuvaty_jadibnist_lyudeyi_z