КШДУ ім. С. Нижного та Український інститут майбутнього виступлять співорганізаторами регіонального інвестиційного форуму PolissiaInvest

2 Липня

Київська школа державного управління імені Сергія Нижного та Український інститут майбутнього долучились до організації регіонального інвестиційного форуму PolissiaInvest. На запрошення Житомирського бізнес-клубу та Житомирської агенції регіонального розвитку, керівник проекту “Ефективна громада” КШДУ ім. С. Нижного, експерт з питань децентралізації та місцевого розвитку Діана Баринова долучилась до воркшопу для місцевих громад по підготовці інвестиційних проєктів. 

 В рамках майбутнього  форуму громади зможуть оприлюднити свої напрацювання на офіційному сайті заходу, де з ними можуть ознайомитись всі бажаючі. Водночас найкращі проєкти громади зможуть представити зацікавленим інвесторам безпосередньо. 

У своєму виступі Діана Баринова зазначила: “Команда  Київської школи державного управління їм Сергія Нижного разом з Українським інститутом майбутнього із задоволенням  підтримали ідею Житомирського бізнес-клубу стати співорганізаторами інвестиційного форуму PolissiaInvest, де, в тому числі, презентувати потенціал громад Житомирщини та їхні інвестиційні проекти” 

Зустріч із представниками понад 30 громад було проведено в рамках підготовки до форуму PolissiaInvest, який відбудеться в жовтні цього року в Житомирі. В рамках нетворкінгу експерти надали учасникам ефективні поради щодо підвищення інвестиційного потенціалу та напрацювали низку перспективних проєктних ідей.

“Звичайно, громадам потрібно добре підготуватися і провести велику роботу. Сьогодні разом  з Агенцією регіонального розвитку Житомирської області, Житомирським бізнес-клубом і представниками громад ми плідно попрацювали та прокачали наявні бізнес-ідеї. Наступне завдання – детально  їх прорахувати.” – наголосила Діана Баринова, підбиваючи підсумки зустрічі.