Випускники школи “Лі Куан Ю”

Михайло Федоров

Міністр цифрової трансформаціі в Україні

Антон Геращенко

Заступник міністра внутрішніх справ України

Олександр Саєнко

Міністр Кабінету Міністрів України (2016-2019)

Олександр Федієнко

Народний депутат України

Олексій Красов

Народний депутат України

Галина Янченко

Народна депутатка України

Ольга Василевська-Смаглюк

Народна депутатка України

Юрій Камельчук

Народний депутат України

Денис Маслов

Народний депутат України

Денис Герман

Народний депутат України

Денис Монастирський

Народний депутат України

Жанна Монастирська

Державне бюро розслідувань, начальник управління

Андрій Каменецький

Виконавчий директор у Microsoft Ukraine

Ігор Колихаєв

Херсонська міська рада, міський голова

Анатолій Амелін

Український інститут майбутнього, директор економічних програм

Дмитрієва Оксана

Верховна Рада України, заступник голови Національного комітету охорони здоров'я з питань сучасних медичних технологій та розвитку трансплантації

Олександр Бондаренко

Голова Дніпровської обласної державної адміністрації

Євген Пікалов

Генеральний директор з Азіатсько-Тихоокеанського регіону Міністерства закордонних справ України

Марія Барабаш

Керівник офісу Михайла Саакашвілі

Віктор Євпак

Лідер партії "Голос"

Тарас Сиротинський

Кабінет Міністрів України, радник прем'єр-міністра

Станіслав Гайдер

Національне агентство з питань запобігання корупції, керівник відділу цифрових трансформацій

Тарас Пастух

Харківська обласна державна адміністрація, заступник голови

Віталій Василик

Міністерство юстиції України, заступник міністра юстиції

Віктор Андрусів

Політолог, Виконавчий директор Київської школи державного управління імені Сергія Нижного, громадський діяч

Олександр Репкін

Радник Міністра закордонних справ України

Євген Єнін

Заступник міністра закордонних справ України

Роман Лещенко

Голова Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру

Сергій Кірал

Львівська міська рада, заступник міського голови

Володимир Бородянський

Колишній міністр Культури, молоді та спорту України

Дмитро Наталуха

Народний депутат України

Наталія Науменко

Державна міграційна служба України, перший заступник голови

Сергій Бабак

Голова Комітету з питань освіти, науки та інновацій Верховної Ради України

Юлія Свириденко

Перший заступник міністра економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства України

Анатолій Сахно

Представник в Україні UAB CALOR, Литва

Анатолій Бодня

заступник директора з економіки, Київський центр трансплантації кісткового мозку

Дмитро Євдокімов

Київська міська патрульна поліція, заступник голови

Ганна Лакстіна

Керівник розробки стратегії в Національному банку України.

Михайло Відякін

Заступник директора відділу стратегії та розвитку, Національний банк України

Микола Капацина

Миколаївська міська рада, депутат

Євген Мироненко

Аналітичний центр Український інститут майбутнього

Мирослава Чорноусько

адвокат, юрист, Український інститут майбутнього

Олександр Лазорко

АТ "Укртранснафта", заступник генерального директора

Ольга Батова

Радник голови Фонду державного майна України Засновник та генеральний директор ТОВ «ОБРТ Консалтинг», Приватний підприємець

Олексій Пантілєєв

Голова сільської ради

Станіслав Поліщук

Депутат Білоцерківської ради, Приватний підприємець

Валерій Кузьменко

Окружний адміністративний суд м. Києва, суддя

Володимир Богоніс

Головне управління Національної поліції у Дніпропетровській області, заступник начальника

Винограденко Світлана

міжнародний експерт з бізнесу та охорони здоров'я

Єгор Аушев

Генеральний директор / Cyber ​​Unit Technologies

Юрій Добош

юрист

Жупан Іванна

Студент Празького університету міжнародних зв'язків та зв'язків з громадськістю

Дмитро Луценко

Юрист тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України

Цікаленко Марина

Національна асоціація дорожніх будівельників України, начальник управління

Роман Гловацький

Хорольська районна державна адміністрація, Голова

Назарій Хорольський

Комунальний заклад Тернопільської обласної ради "Тернопільський обласний центр сприяння територіальній обороні", директор

Артем Кухаренко

сільський голова, Новодмитрівська об’єднана територіальна громада

Олег Коломієць

Депутат Запорізької міської ради

Артем Рижак

Верховна Рада України, консультант помічника народного депутата України

Людмила Соловчук

Аспірант Академії при Президентові України

Віталій Щербаков

Юрист

Богдан Аганін

Національна поліція України, керівник підрозділу

Роман Боднар

Підприємець

Діана Барінова

Національний інститут стратегічних досліджень, експерт з децентралізації

Анатолій Русецький

Юридична компанія “ФАС-УСТ”

Наталія Ничипоренко

Підприємець

Тетяна Зелькіна

Адвокат, помічник - консультант народного депутата Монастирського Д.А.

Олександр Ломако

Секретар Чернігівської міської ради

Ольга Ходоба

Адвокат, державний службовець

Олександр Гончар

Юрист

Данило Меншиков

Державна митна служба України

Максим Кушнірчук

Генеральний директор DenDi– Logistic LTD

Олена Нусінова

Начальник відділу корпоративних прав, ПАТ "Смарт холдинг"

Володимир Козленко

Генеральний директор Аудиторською компаніі "Crowe Ukraine"

Віталій Перлюк

Коломийська міська рада, начальник управління державного архітектурно-будівельного контролю

Ганна Міщенко

Комерційна директорка

Олег Чюхній

викладач Університету сучасних знань

Наталя Дорошенко

Міністерство культури України, координатор робочої групи (Децентралізація культурних послуг)

Оксана Оринчак

Національна асоціація видобувних галузей України, головний виконавчий директор

Олег Понтус

ТОВ «Зелений потік», директор

Андрій Ісак

Генеральний директор, ТОВ "Грано трейд"

Дар'я Блескун

Студент магістратури, Університет прикладних наук IUBH, Берлін

Денис Борисенко

Політична партія "За Майбитне", керівник секретаріату

Олена Сотник

керівник відділу міжнародних справ, Благодійний фонд “Меморіал жертвам Голокосту Бабин Яр”

Віталій Романчукевич

Перший заступник генерального директора Industrialbank

Денис Копилов

Президент інвестиційної групи "Інеко"

Вікторія Хмілевська

Політична партія "Слуга народу" м. Херсон, головний бухгалтер

Євген Тренкін

Фінансовий радник

Євген Сакович

ДЗГА, заступник директора

Катерина Полякова

Віце-президент Capital Times, фінансовий консалтинг

Андрій Піжевський

Директор з торгівлі у Вінницькій приватній гімназії "Дельфін"

Поліна Казакевич

Магістр міжнародного права, кандидат юридичних наук, ключовий національний експерт з питань електронного правосуддя

Андріан Прокіп

Аналітик з енергетики

Ганна Семенець-Орлова

завідувач кафедри державного управління

Оксана Коваль

Дорожня Клінічна Лікарня, лікар

Олена Кудря

Помічник-радник депутата Верховної Ради України

Тетяна Присакар

Юрист

Петро Синявський

Державна міграційна служба України

Леся Червінська

Генеральний директор Інституту суспільних комунікацій

Марія Лемберг

Генеральний директор благодійного фонду

Ольга Левченко

Торговий директор

Наталя Халетська

Юридичний директор, SoftServe. Український католицький університет, старший викладач

Олександр Малюк

Юрист

Ірина Войнарська

Нотаріус

Артем Самрай

Юрист

Олександр Стешенко

ТОВ «АКВАБАЛАНС», директор

Микола Скиба

фахівець у галузі освіти та навичок 21 століття в Українському інституті майбутнього

Ольга Ковальова-Алокілі

Банкір

Сергій Ткаченко

Адвокат

Андрій Касьяненко

Студент Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

Іван Ступак

Директор NXT-Analytics

Всеволод Савенко

ТОВ "TSK RG", менеджер

Інна Гордієнко

Український інститут майбутнього, PR-директор

Тетяна Етвеш

Шаянська початкова школа, вчитель, підприємець

Людмила Бунаас

комунальна установа Сумський обласний фонд підтримки підприємництва

Олександр Ваховський

генеральний директор ТОВ DronEx Technology

Володимир Купрій

експерт із громадського залучення

Олександра Качур

помічник депутата

Сергій Сорока

Секретаріат Кабінету Міністрів України, головний спеціаліст

Антон Гулідін

Секретар правління, громадська організація "Громадський рух" Соціальна єдність ''

Євген Кунь

Інженер, Interproekt GmbH

Андрій Богданович

Голова громадської організації "Фонд.101"

Іван Кунь

Interprojekt GmbH, директор

Олег Завадський

LSE, директор

Петро Воронов

"Велет Авто" ЛТД. Директор з розвитку

Жупан Степан

Голова громадської організації

Ілля Лазорко

Euro Petroleum Consultants, Менеджер з розвитку бізнесу та продажів

Сергій Воронов

Керівник "Черкаської вищої професійної школи"

Віка Смірнова

Юрист, викладач в університеті

Антон Сошніков

Дослідник, Державна організація Інститут економіко-правових досліджень ім. В. Мамутова НАН України

Тарас Кузьмич

COFCO Україна, заступник фінансового директора

Тимур Михайлов

Адвокат

Роман Титикало

Адвокатське бюро «Титикало та партнери», депутат Київської обласної ради

Вад Барон де Завадський

Директор компанії, CeMAP

Юлія Приймак

ТОВ "Юридична консультаційна група" Прима ", засновник, директор

Віталій Роділєлєв

Diia, керівник мобільної команди (iOS)

Олександр Вовчук

ТОВ "bk citadel", директор

Анастасія Рінгіс

Inter projekt GmbH

Анатолій Гацько

Державна екологічна інспекція у Луганській області

Андрій Прокопенко

Голова ради, Чернігівекопродукт

Андрій Петров

Директор з продажу ТОВ «Біореагент Вітротест»

Іван Бечко

Kaercher LTD

Богдан Гребенюк

Інститут біохімічних технологій, директор

Оксана Делятинська

Садовий центр GalSad, засновник і директор

Анна Федорова

Голова правління NGO

Андрій Ганєв

Київський районний суд міста Одеси, помічник судді

Іван Литвин

Співвласник, заступник директора ТОВ “Органічне молоко”

Олег Левицький

Директор та власник компанії "Темпоест"