Новий кадровий резерв України

17 Серпня

Уявіть собі головний комп’ютер мережі, на якому давно не оновлювались програми. Система починає гальмувати, деякі додатки більше не запускаються, деякі працюють з перебоями… Чи можна з такого комп’ютера керувати мережею?

Сьогодні українська система державного управління – такий комп’ютер. Система застаріла, і певні її частини передбачувано виходять з ладу. Гострий дефіцит нових фахових кадрів поступово руйнує фундамент держави.

Саме тому Київська школа державного управління імені Сергія Нижного поставила собі за мету навчати людей, які прагнуть змінити країну на краще.

Протягом триденного модулю програми “Політика як професія”, побудованого за американською методикою, учасники дискутували про базові наукові праці з геополітики та держуправління та переймали політичний досвід від експертів. Зокрема, перед учасниками виступили:
– Політик та державник із багаторічним досвідом міжнародного державного управління Пьотр Кульпа
– Український державний менеджер та громадський діяч Юрій Голик
– Експерт Українського інституту майбутнього Ігор Попов
– Політтехнолог Борис Трейгерман

Спікери розкрили учасникам курсу деякі тонкощі сучасної української політики та дали настанови тим, хто планує пов’язати свою подальшу діяльність із державним управлінням.

Так, Пьотр Кульпа у своєму виступі пояснив, чому в політиці не місце ідеалістам: “У будь-якій системі людина завжди є ресурсом, якби це цинічно не звучало. Кожна людина має своє місце та завдання. Якщо вона їх не виконує, то система або викидає таку людину, або розвалюється сама.

У соціальному управлінні немає класичних понятть “добра” і “зла”. Той, хто застосовує “батіг”, – не завжди є злом, а той, хто застосовує “пряник”, – не завжди є добром.”

Наступний набір на курс “Політика як професія” відкривається вже незабаром. Долучайтесь, якщо мрієте змінити країну, адже кадри вирішують все!