Перші дебати Спільноти випускників

3 Листопада

“Україна перебуває під зовнішнім керуванням”. Саме ця суперечлива теза стала темою для перших дебатів Спільноти випускників Київської школи державного управління імені Сергія Нижного.

Теоретичну базу щодо тонкощів аргументації учасникам надав досвідчений модератор @Рудницький. Він розповів присутнім про культуру дебатів та алгоритми проведення гри. Суть дискусії такого формату полягає в тому, щоб переконати не опонентів, а слухачів. Саме тому учасники розділились на команди ствердження та заперечення і доклали всіх зусиль, щоб довести присутнім власну точку зору.

Перед початком дебатів слухачі мали можливість голосуванням відповісти на питання дебатів. Більшість з них обрали ствердний варіант, окресливши таким чином свою позицію. Проте в ході дебатів команда заперечення виявилась настільки переконливою, що фінальне голосування показало протилежні результати: 64% слухачів дебатів погодились із тим, що Україна НЕ перебуває під зовнішнім керуванням.

Дебати виявились настільки цікавими, що Спільнота випускників КШДУ ім. С. Нижного пообіцяла періодично проводити гру повторно. Стежте за оновленнями, аби не пропустити анонси.