Команда КШДУ ім. С. Нижного розпочала роботу над Стратегією економічного розвитку Космацької громади

3 Червня

Команда Київської школи державного управління ім. Сергія Нижного продовжує працювати над розробкою Стратегій економічного розвитку для чотирьох громад — переможців конкурсу (посилання на статтю про конкурс).

На Івано-Франківщині відбулась зустріч експертів Київської школи державного управління імені Сергія Нижного з мешканцями, депутатами та представниками місцевого бізнесу Космацької сільської територіальної громади. Присутні обговорили «дорожню карту» подальшої взаємодії.

«Я щасливий, що мрії мешканців Космача починають втілюватись в реальність» – розпочав свій виступ Космацький сільський голова Дмитро Мохначук. «Я мріяв, щоб земля, дана нам Богом, розвивалася та процвітала. Ми вдячні команді Київської школи державного управління ім. Сергія Нижного за їхню ініціативу і сподіваємося на співпрацю, яка надасть нам розвиток» – зазначив голова громади.

«Наша команда робить свій внесок у розвиток України – ми навчаємо, допомагаємо набути практичного досвіду, розширюємо та змінюємо свідомість людей, створюємо можливості для розвитку людей, які готові впроваджувати зміни» – звернулася до Космаччан керівниця проєкту «Ефективна громада» КШДУ Діана Баринова. «Основна мета нашої роботи – підтримка економічної спроможності територіальних громад України. Адже ми розуміємо, що розвиток країни складається з розвитку території кожної із 1470 громад», – підкреслила вона.

Експерт з питань стратегічного розвитку КШДУ Олег Левченко у своєму виступі зазначив: «Космач повинен віднайти свій унікальний рецепт розвитку, і ми готові в цьому допомагати».

«Цікава і відверта розмова про розвиток, перспективні напрямки і можливості для громади тривала понад чотири години, і ніхто не розійшовся! Найважливіше, що ми побачили – висока зацікавленість людей та небайдужість. Саме це і є запорукою успіху, – прокоментувала керівник проекту «Ефективна громада» Діана Баринова.

Нагадаємо, зустріч із представниками громади Космача стала другою робочою поїздкою команди проєкту «Ефективна громада». Одразу чотири територіальних громади отримають фахову кваліфіковану допомогу щодо розробки Стратегій економічного розвитку від експертів Київської школи державної управління імені Сергія Нижного.