Триває робота щодо розробки Стратегій економічного розвитку для територіальних громад

9 Червня

У Боярській міській раді відбулась презентаційна зустріч команди Київської школи державного управління імені Сергія Нижного із жителями Боярської міської громади. В заході взяли участь представники місцевої влади, депутатського корпусу, бізнесу та активної громадськості. Зокрема, на зустрічі були присутні:

Боярський міський голова Олександр Зарубін
Заступниця Боярського міського голови Тетяна Кочкова
Керівниця проєкту Київської школи державного управління ім. С. Нижного “Ефективна громада” Діана Баринова
Експерт з питань стратегічного планування Дмитро Ткачук

Присутні обговорили існуючі проблеми та шляхи їх вирішення, перспективи розвитку й економічні можливості громади.

“Розвиток громади необхідно починати з економіки. Адже саме вона створює можливості для розбудови всіх напрямів у всіх сферах. Саме від фінансової спроможності громади залежить, наскільки продуктивно вона може розвиватись. Сьогодні основний ресурс Боярки – це люди. Тож наше завдання – згуртувати мешканців, місцеву владу та представників бізнесу і дати поштовх до розвитку громади” – підкреслила керівниця проєкту “Ефективна громада” Діана Баринова.

Нагадаємо, розробка Стратегій економічного розвитку для чотирьох територіальних громад України – проєкт Київської школи державного управління ім. С. Нижного. Меморандум про сприяння у розробці стратегій з КШДУ підписали Смілянська, Космацька, Боярська та Опішнянська територіальні громади.