Міністр – в першу чергу ефективний лідер: у КШДУ стартував перший модуль “Школи міністрів”

30 Червня

Три дні поспіль учасники курсу спілкувались із провідними експертами різних галузей державного управління, ділились власними концепціями необхідних Україні реформ та присвячували час особистісному розвитку.

“У першу чергу, ми прагнемо розкрити потенціал кожного, навчити вас ефективному держуправлінню. Ви особистості, які реалізувались, кожен у своїй галузі, вже знайшли себе, ви небайдужі, конструктивно мислячі люди. І ми раді, що ви прийшли сьогодні до Школи Міністрів. Ми віримо, що серед вас є майбутні лідери. І впевнені, що саме ви своїми ідеями та чесною натхненною працею зміните Україну на краще», – наголосив заступник Міністра внутрішніх справ України та співзасновник Українського інституту майбутнього Антон Геращенко у своєму виступі.

Також перед слухачами виступили:

– виконавчий директор КШДУ ім. С. Нижного Victor Andrusiv

– виконавчий директор Ukrainian Institute for the Future Вадим Денисенко

– польський політик, державник та міжнародний експерт Пьотр Кульпа

– екс державний контролер Латвії Інгуна Судраба

– заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко

– народна депутатка України Halyna Yanchenko

– український економіст, професор кафедри ММСА Інституту прикладного системного аналізу КПІ Віктор Галасюк

– Експерт Українського інституту майбутнього Олександр Чебаненко

– народний депутат України Павло Фролов

– експерт Українського інституту майбутнього Ігор Попов.

Учасники “Школи міністрів” відгукуються про курс таким чином: 

“Знання, отримані протягом дня – неоціненні. Можна щиро сказати, що всі надії, покладені на курс, будуть втілені. Дякую, що створюєте такі можливості для нас.”, – поділився враженнями Вадим Кричковський. 

“Реально три неймовірно мотиваційні дні. Дякую Пьотру, Віктору і всій команді за організацію першого модуля на найвищому рівні! Дякую всім колегам учасникам і колежанкам учасницям за толерантність, хороший настрій і взаємоповагу! Вже відчуваю, як же буде шкода, що через 6 модулів навчання завершиться. Хоча… Відчуваю, що це на все життя! Ніякого завершення не буде.” – сказав Вадим Трюхан. 

Ідейний натхненник та керівник курсу Пьотр Кульпа наголосив: “Ми завершили перший модуль Школи Міністрів. Вивчаємо масштаби викликів тих реформ, перед якими стоїть країна. Вчитися доведеться багато, але таким чином ми готуємо себе до майбутніх викликів. Я вдячний долі, що в школу потрапили дійсно класні люди і патріоти України. Alea iacta est.”