Колектив Київської школи державного управління ім. Сергія Нижного вітає Дениса Монастирського з призначенням на посаду міністра внутрішніх справ!

16 Липня

Колектив Київської школи державного управління ім. Сергія Нижного вітає Дениса Монастирського з призначенням на посаду міністра внутрішніх справ!

Ми щиро радіємо, що таке серйозне відомство очолить людина, яка має реальний досвід та знання.

Пан Денис закінчив юридичний факультет Хмельницького університету управління та права, навчався в Інституті держави та права НАН України, а також є кандидатом юридичних наук. На парламентських виборах 2019 року він був обраний народним депутатом від партії «Слуга народу», а також став головою Комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності та членом Національної ради з питань антикорупційної політики.

Крім того, Денис Монастирський працював експертом програми реформування правоохоронної та судової систем в Українському інституті майбутнього, а нещодавно закінчив навчальну програму «Державне управління та лідерство в епоху інновацій» Київської школи державного управління ім. Сергія Нижного. Важливо також зазначити, що пан Денис знав Сергія Нижного особисто та товаришував з ним протягом довгих років.

Тож ми пишаємось, що саме випускник КШДУ ім. Сергія Нижного та член нашої спільноти досягнув такої високої і відповідальної посади, яка потребує знань, професійності та головне — бачення майбутнього.

Тому ще раз вітаємо пана Дениса і бажаємо йому успіхів на новому етапі професійної діяльності!

Ми пишаємось, що КШДУ ім. Сергія Нижного — це не просто «навчальні курси», а справжня кузня кадрів для нашої держави!