Правила користування сайтом

Умови, порядок і терміни надання послуг, а також перелік можливих способів оплати.

1.Загальні положення

Користувач сайту –  (далі «Користувач») – особа, яка має доступ до Сайту за допомогою мережі «Інтернет», та використовує Сайт.

Сайт: kspa.com.uaофіційна веб-сторінка Київської школи державного управління ім.Сергія Нижного, в локальній мережі та в мережі Інтернет, за адресою – kspa.com.ua,  яка є одним з основних джерел інформування Користувачів.

Адміністрація Сайту уповноважені співробітники управління Сайтом, які організовують і (або) здійснюють обробку персональних даних, а також визначають мету обробки персональних даних, склад персональних даних, які підлягають обробці, дії (операції), що здійснюються з персональними даними.

Програма навчання – це Послуга (Програма навчання, Конференція, Курс, Тренінг, Майстер-клас, Лекція, Консультація та/або інші), де Послуга надається у форматі живих заходів та/або онлайн з конкретно визначеним, в односторонньому порядку Експертом (спікером), місцем проведення, форматом, темою, програмою, датою та проміжком часу. Інформація зазначається на Сайті – kspa.com.ua.

Програма заходу – детальні умови надання певної Послуги, що включає в себе, у тому числі, але не виключно, наступні умови: назва, загальна інформація, предмет, зміст та навчальна програма, імена спікерів, загальна тривалість, кількість годин та розклад (графік), вартість Послуги.

Адміністрація дає змогу Користувачам переглядати та завантажувати інформацію з сайту тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження всієї інформації про авторське право та суміжні права, інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях.

Заборонено змінювати матеріали/інформацію цього Сайту, а також поширювати або демонструвати їх у будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних чи комерційних цілей.

Вся текстова інформація та графічні зображення, які опубліковані на Сайті, є власністю Адміністрації та/або її контрагентів. Назви торгових марок, товарних знаків і логотипи, які розміщені на Сайті, є власністю Сайту.

2. Посилання на інші сайти

2.1.Посилання на інші ресурси (сайти), які знаходяться на цьому Сайті, призначені виключно для ознайомлювальних цілей.

2.2.Адміністрація сайту не несе жодної відповідальності за будь-які збитки або втрати, які можуть бути понесені в результаті переходу на інші сайти, посилання на які знаходяться на цьому сайті.

3.Зміни на сайті

3.1. Адміністрація Сайту залишає за собою право на власний розсуд в будь-який час вносити зміни і поправки, а також доповнювати або видаляти будь-які розділи цих Правил, повністю або частково.

3.2. Зміни, внесені до Правил, будуть дійсні одразу після того, як повідомлення про відповідні зміни буде розміщено на Сайті. Ваше подальше використання Сайту після розміщення повідомлення про зміни в Правилах означає Вашу згоду з цими змінами.

3.3.Адміністрація сайту може в будь-який час без попереднього повідомлення скасовувати, змінювати, виправляти будь-які помилки або упущення в будь-якому розділі Сайту, а також вносити інші зміни в матеріали Сайту і розміщувати на ньому інформацію, призупиняти або припиняти роботу різних розділів Сайту, включаючи доступ до деяких функцій Сайту.

3.4.Адміністрація сайту також може накладати обмеження на певні функції і послуги або обмежувати Ваш доступ до окремих розділів Сайту або до всього Сайту без повідомлення та будь-якої відповідальності зі свого боку.

4. Користування сайтом

4.1.Якщо Ви заповнюєте реєстраційну форму з метою отримання певної інформації, Адміністрація надає Вам інформацію про матеріали, опубліковані на Сайті.

4.2. Адміністрація залишає за собою право відправляти на Вашу електронну пошту інформацію про зміни або доповнення послуг на Сайті.

4.3. Адміністрація залишає за собою право розкривати інформацію про використання та демографію за умови, що це не буде розкривати Вашу особистість. 

4.4. Адміністрація може зв’язатися з Вами по електронній пошті про Вашу участь в опитуванні користувачів, задаючи питання з метою покращення поточних або перспективних матеріалів. Ця інформація буде використана для покращення роботи Сайту і для кращого розуміння наших користувачів. Інформація, яку отримує Адміністрація в таких опитуваннях, не буде передана третім особам, за винятком узагальнених знеособлених даних.

4.5.Сайтом заборонено:

4.5.1.Заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади; заклики до зміни адміністративних меж або державного кордону України, порушення порядку, встановленого Конституцією України; заклики до погромів, підпалів, знищення майна, захоплення будівель або споруд, насильницького виселення громадян; заклики до агресії або до розв’язування військового конфлікту.
4.5.2. Прямі й непрямі образи, зокрема політиків, чиновників, журналістів, користувачів ресурсу, у тому числі через національної, етнічної, расової чи релігійної приналежності, а також шовіністичні висловлювання.

4.5.3.Нецензурні вислови, висловлення порнографічного, еротичного чи сексуального характеру.
4.5.4.Будь-яка образлива поведінка по відношенню до всіх учасників ресурсу.
4.5.5.Висловлювання, метою яких є навмисне провокування різкої реакції інших учасників ресурсу.
4.5.6.Реклама (не узгоджена з Адміністрацією Сайту), комерційні повідомлення, а також повідомлення, які не мають інформаційного навантаження і не стосуються тематики Сайту.
4.5.7.Будь-які повідомлення та інші дії, які заборонені законодавством України.

5. Порядок, терміни та умови надання послуг. Способи оплати.

5.1. Користувачі можуть ознайомитись з актуальною інформацією щодо послуг на Сайті, а з програмами навчання в розділі «Програми навчання», заповнивши реєстраційну форму для зворотного зв’язку.

5.2.Залежно від кожної програми навчання, визначаються умови (графік (дні та години) строки проведення навчання, організаційні умови)). Актуальні умови, розклад, програма навчання, адреса, вартість та дати проведення Заходів, оприлюднюються на Сайті та/або надсилаються на адресу електронної пошти Користувача, не пізніше, як за 3 робочих дні до початку надання Послуг.

Адміністрація сайту має право змінювати розклад, програму, адресу, вартість та дату проведення Заходів без згоди Замовника, завчасно повідомивши про це Замовника але не пізніше як за 24 години, до зміни.

5.3. Вартість Послуг визначається відповідно до вартості кожного конкретного Заходу (Програми навчання) на дату його замовлення, та публікуються на Сайті та/або надіслано на адресу електронної пошти Користувача сайту.

5.4.Послуги, інформація про які розміщена на Сайті, надаються Замовникові за умови 100 % передоплати або часткової передоплати в залежності від кожного конкретного Заходу (Програми навчання), шляхом перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок КШДУ ім. Сергія Нижного. Вартість додаткових платних послуг визначається Адміністрацією Сайту на власний розсуд та оприлюднюється на сайті – kspa.com.ua.

5.5. Послуги вважаються сплаченими з моменту оплати через сервіс Liqpay, Wayforpay, або іншими платніжними системами та/або через установи банків.

Також оплата послуг може здійснюватися за допомогою платіжної картки, через сайт.

5.6. Оплачені, але невикористані у встановлені терміни Послуги, вважаються наданими та вартість їх не повертається. У разі відмови від участі від Заходу (Програми навчання) менш ніж за 3 дні до початку надання послуг, передоплата не повертається.

Оплачені послуги за захід (програму навчання) можуть бути перенесені (зараховані) на наступний захід (програму навчання), та не повертаються Користувачу (замовнику послуг).

5.7. Вартість послуг може бути змінена Сайтом в односторонньому порядку шляхом оприлюднення на Сайті. При цьому оплачені Послуги, надаються за вартістю, яка діяла на момент такої оплати.

5.8. Користувач (Замовник послуг) самостійно несе відповідальність за правильність здійснених ним платежів.

6. Відповідальність

6.1.Адміністрація сайту за жодних обставин не несе відповідальності за будь-які прямі, непрямі, побічні, фактичні або випадкові збитки або випадкові штрафні збитки (включаючи, без будь-яких обмежень, збиток, нанесений в зв’язку з втратою підприємства, неукладенням договору, неотриманням доходу, даних, інформації або перервою в продуктивній діяльності), що виникли в результаті або у зв’язку з використанням або неможливістю використання Сайту або його змісту; або у зв’язку з цими Правилами, навіть якщо Адміністрація сайту отримала повідомлення про можливість виникнення такого збитку або порушення.

Крім умов, обумовлених в цих Правилах, Адміністрація сайту за жодних обставин не несе відповідальності за будь-які помилки, неточності, упущення або інші недоліки, а також несвоєчасність або недостовірність будь-якої інформації, що міститься на цьому Сайті.

7.Вирішення спорів

7.1.Користувач, який вважає, що його/її права і/або інтереси були порушені Адміністрацією сайту, може відправити претензію електронною поштою за адресою: kspa.ukr@gmail.com.

із зазначенням повного найменування (для юридичних осіб) або ім’я, прізвище та по батькові (для фізичних осіб), а також зворотної адреси (поштового та електронного) і контактного номера телефону.

Протягом 10 робочих днів після отримання претензії Адміністрація сайту зобов’язується відправити відповідь по суті на електронну адресу Користувача (відправника).

7.2.Адміністрація сайту звільняється від зобов’язання розглядати анонімні скарги або скарги, які містять неправдиву або неповну інформацію про відправника.

У разі, якщо спір не буде вирішено шляхом процедури подачі претензії, як це передбачено вище, такий спір може бути вирішений у судовому порядку.

8.Припинення доступу до Сайту

8.1.Користувач можете припинити дію акаунта в будь-який момент. Користувач отримує автоматичне підтвердження по електронній пошті, що заяву на видалення акаунту прийнято, і Ваш доступ буде припинений протягом 3 днів. 

8.2. Адміністрація, може, на свій власний розсуд, видалити або призупинити доступ до всього Сайту або його частини з будь-якої причини, включаючи, порушення або невиконання цих Правил.

8.3. Ці Правила застосовуються відповідно до законодавства України. Будь-які спори щодо реалізації цих Правил будуть вирішуватися відповідним судом, в порядку, визначеному чинними законодавством України.

8.4. Листування здійснюється за допомогою електронної пошти: kspa.ukr@gmail.com.

8.5. У разі виникнення претензій з Вашого боку щодо порушення авторських прав стосовно матеріалів, які містяться на Сайті, повідомляйте на електрону пошту : kspa.ukr@gmail.com.